نماد الکترونیک

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال فوری

اشتراک سه ماهه اپل موزیک آمریکا

apple music 3 month

دسته بندی :اشتراک اپل موزیک


قیمت : 206,000تومان

قبل از خرید اکانت اپل موزیک ، به این نکات توجه کنید!

. تحویل اشتراک بین ۱ الی ۶ ساعت زمان می برد که برای فعال شدن آن باید اکانت اپل موزیک خود را از طریق راه‌های پشتیبانی در اختیار کارشناسان ما قرار دهید

. به دلیل تحویل اشتراک به صورت مجازی و بنا به قوانین خرید اینترنتی در ایران ، باید حساب کاربری شما در فروشگاه اینترنتی بینهایت کالا برای یک مرتبه احراز هویت شود.

اشتراک اپل موزیک چیست و چه کاربردی دارد؟

اپل موزیک سرویس استریم موسیقی آنلاین است که امکان دسترسی به آرشیو کاملی از آهنگ های ایرانی و خارجی را برای شما فراهم می کند. آرشیو بی نهایت موزیک، امکان دانلود و پخش آفلاین، نمایش متن (لیریکس) آهنگ، عدم نیاز به سرویس های عبور از محدودیت و امکان استفاده بر روی دیوایس های اندرویدی برخی از مزایای اشتراک اپل موزیک میباشد.

قیمت سرویس اپل موزیک پس از استفاده از ۳ ماه اپل موزیک رایگان به صورت ماهانه ۹.۹۹ دلار می باشد، البته اگر به روش Family از این سرویس استفاده کنید هزینه بین ۵ نفر تقسیم خواهد شد و مبلغ کمتری پرداخت خواهید کرد.

در فروشگاه اینترنتی بینهایت کالا با استفاده از روش Family Sharing و با استفاده از کارت بانکی معتبر، نسبت به فعالسازی اشتراک قانونی اپل موزیک بین اعضای فمیلی اقدام می کنیم. فمیلی شیرینگ (Family Sharing) نیز یک روش اقتصادی جهت استفاده ۵ کاربر از یک یا چند سرویس میباشد که باعث میشود هزینه کل بین اعضا تقسیم شود، در حالی که هر ۵ نفر از اشتراک ها استفاده کنند.تمامی حقوق این وبسایت متعلق به وب سایت بینهایت کالا است