نماد الکترونیک

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال فوری

اشتراک ۱۲ ماهه EA access پلی استیشن آمریکا

EA access PS 12month

دسته بندی :اشتراک EA access پلی استیشن آمریکا


قیمت : 828,000تومان

قبل از خرید گیفت کارت اشتراک EA access ، به این نکات توجه کنید!

. قبل از خرید گیفت کارت پلی استیشن توجه داشته باشید که گیفت کارت مورد نظر با ریجن یا کشور حساب کاربری شما یکسان باشد چراکه در صورت خرید اشتباه امکان لغو سفارش و یا تعویض کد با ریجنی دیگر وجود ندارد.

. به دلیل تحویل آنی کد گیفت کارت به صورت دیجیتال و بنا به قوانین خرید اینترنتی در ایران ، باید حساب کاربری شما در فروشگاه اینترنتی بینهایت کالا برای یک مرتبه احراز هویت شود.

اشترراک EA access چیست و چه کارایی دارد؟

شرکت الکترونیک آرتز (EA) یکی از بزرگترین ناشران بازی‌های ویدیویی در جهان است. با خرید اشتراک سرویس EA Access، می‌توانید به راحتی به طیف وسیع و گسترده‌ای از بازی‌های منتخب منتشر شده توسط این شرکت معروف، در پلتفرم‌  پلی استیشن دسترسی داشته باشید.

درواقع با خرید اشتراک یک ماهه و یا یک ساله EA Access، می‌توانید به صورت نامحدود و رایگان به بازی‌های پلی استیشن ، تا زمان اتمام دوره اشتراکی که خریداری کرده‌اید دسترسی داشته باشید.

پس اگر از طرفداران بازی‌های الکترونیک آرتز باشید، این سرویس برای شما بسیار به­‌صرفه و اقتصادی خواهد بود؛ زیرا با پرداخت حق اشتراک ماهانه و یا سالانه، می‌توانید هزینه بازی‌هایتان را کم کنید و بازی‌های بیشتری را نیز تجربه کنید.تمامی حقوق این وبسایت متعلق به وب سایت بینهایت کالا است