نماد الکترونیک

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال فوری

گیفت کارت گوگل پلی ۱۰ دلاری آمریکا

Google Play Giftcard 10$ USD

دسته بندی :گیفت کارت گوگل پلی آمریکا

10
دلاری

قیمت : 330,000تومان

قبل از خرید گیفت کارت گوگل پلی ، به این نکات توجه کنید!

. نکته مهم : باتوجه به قوانین جدید گوگل پلی استفاده از گیفت کارت هر کشوری فقط از داخل همان کشور مقدور میباشد. درصورتیکه در حین استفاده از کد گیفت کارت گوگل پلی و یا بعد از ردیم کردن و در حین خرید از پلی استور با ارور عدم مطابقت کشور برخورد نمایید ، فروشگاه اینترنتی بینهایت کالا هیچ گونه مسئولیتی در قبال گیفت کارت فروخته شده ندارد.

. قبل از خرید گیفت کارت گوگل پلی توجه داشته باشید که گیفت کارت مورد نظر با ریجن یا کشور حساب گوگل شما یکسان باشد چراکه در صورت خرید اشتباه امکان لغو سفارش و یا تعویض کد با ریجنی دیگر وجود ندارد.

. به دلیل تحویل آنی کد گیفت کارت بلافاصله پس از خرید و بنا به قوانین خرید اینترنتی در ایران ، باید حساب کاربری شما در فروشگاه اینترنتی بینهایت کالا برای یک مرتبه احراز هویت شود.

گیفت کارت گوگل چیست ؟

گیفت کارت گوگل پلی راهی برای شارژ اکانت در سرویس گوگل پلی و بهره برداری از آن به حساب می‌آید. کاربران برای استفاده از محتواهای غیر رایگان در فروشگاه گوگل باید حساب گوگل خود را شارژ کنند و درست به همان میزانی که اکانتشان را شارژ کردند، می‌توانند از فروشگاه گوگل پلی خرید کنند. طبیعتاً برای این کار باید گیفت کارتی در اختیار داشته باشند تا از آن همانند یک کارت اعتباری استفاده کنند. گیفت کارت گوگل پلی تنها برای دستگاه‌هایی با سیستم عامل اندروید مانند موبایل ، تبلیت و... در فروشگاه گوگل کارآیی دارد..تمامی حقوق این وبسایت متعلق به وب سایت بینهایت کالا است