نماد الکترونیک

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال فوری

مستر کارت مجازی ۱۰ دلاری آمریکا

master cards 10$ US

دسته بندی :مستر کارت مجازی آمریکا

10
دلاری

قیمت : 376,000تومان

قبل از خرید مستر کارت مجازی آمریکا ، به این نکات توجه کنید!

. قبل از خرید مستر کارت مطمئن شوید که سایت یا مرجعی که قصد دارید بوسیله‌ی مستر کارت از آن خرید کنید، از مسترکارت مجازی پشتیبانی کند. در صورت اشتباه در این زمینه، هزینه قابل عودت نخواهد بود و امکان لغو سفارش نیست

. به دلیل تحویل کد گیفت کارت به صورت مجازی و بنا به قوانین خرید اینترنتی در ایران ، باید حساب کاربری شما در فروشگاه اینترنتی بینهایت کالا برای یک مرتبه احراز هویت شود.

. این مستر کارت مجازی یکبار مصرف بوده و قابلیت شارژ مجدد و یا انتقال به کارت دیگر (کارت به کارت) را ندارد

مستر کارت مجازی آمریکا چیست چه کاربردی دارد؟

امروزه افراد زیادی هستند که به دلیل رشد روز افزون فضای مجازی و دسترسی راحت‌تر به نیازهای خود و همچنین انجام خریدهای خود از طریق همین فضای مجازی، با کارت پرداخت بین المللی مانند ویزا کارت آشنایی دارند. ما در اینجا می‌خواهیم شما را با مورد مشابه دیگری که بسیار در ایران به کار می‌آید آشنا کنیم که مسترکارت مجازی نام دارد

مسترکارت یا همان کارت عابربانک بین المللی در دو نوع فیزیکی و مجازی موجود می‌باشد. در مسترکارت های فیزیکی که دقیقا مانند همین کارت های اعتباری بانک‌های کشور خودمان عمل می‌کند، می‌توان از دستگاه‌های ATM و همچنین POS استفاده کرد که در ایران به دلیل همان تحریم‌های گفته شده، این امکان وجود ندارد؛ پس به سراغ مسترکارت مجازی می‌رویم.

در مسترکارت مجازی مواردی وجود دارد که لازم است به آن‌ها توجه کنیم:

مسترکارت مجازی تنها در پرداخت‌های آنلاین مفید واقع می‌شود و توانایی پرداخت‌های آفلاین را ندارد.

این کارت ها دارای تاریخ انقضا می‌باشند که بعد از تاریخ مذکور قابلیت استفاده ندارند.

نکته‌ی خوبی که در استفاده از مسترکارت مجازی وجود دارد این است که در هنگام خرید، دقیقاً مبلغ مورد نظر که برای کالا در نظر گرفته شده است از حساب شما کسر می‌شود. (البته در صورت اشتباه در وارد کردن اطلاعات که به عنوان تراکنش ناموفق محسوب می‌شود و در زمانی که کارت شما مبلغی در حساب نداشته باشد، مبلغی به عنوان کارمزد از حسابتان کم می‌شود؛ پس قبل از اقدام به خرید از موجودی و اطلاعات کارت خود به طور دقیق مطمئن شوید)

می‌توان موجودی کارت و ریز تراکنش‌ها را خیلی راحت مشاهده کرد..تمامی حقوق این وبسایت متعلق به وب سایت بینهایت کالا است