نماد الکترونیک

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال فوری

گیفت کارت آنلاین ۱۲ ماهه نینتندو membership آمریکا

online nintendo 12 month gift card

دسته بندی :گیفت کارت نینتندو آنلاین


قیمت : 624,000تومان

قبل از خرید گیفت نینتندو سوییچ ، به این نکات توجه کنید!

. قبل از خرید گیفت کارت نینتندو سوییچ توجه داشته باشید که گیفت کارت مورد نظر با ریجن یا کشور حساب شما یکسان باشد چراکه در صورت خرید اشتباه امکان لغو سفارش و یا تعویض کد با ریجنی دیگر وجود ندارد.

. به دلیل تحویل کد گیفت کارت بلافاصله پس از خرید و بنا به قوانین خرید اینترنتی در ایران ، باید حساب کاربری شما در فروشگاه اینترنتی بینهایت کالا برای یک مرتبه احراز هویت شود.

گیفت کارت نینتندو سوییچ آنلاین چیست و چه کاربردی دارد؟

گیفت کارت آنلاین نینتندو سوییچ از آن دسته سرویس‌های اشتراکی هست که نینتندو برای برخورداری کاربرانش از بازی‌های چند نفره و آنلاین ارائه کرده است. کسانی که برای داشتن بازی‌های خاص نینتندو سوییچ به صورت آنلاین، حاضر به خرید این سرویس اشتراکی می‌شوند، می‌توانند از قابلیت‌هایی مانند بازی با دوستانشان و همچنین صحبت در حین بازی‌های موبایلی و در بعضی موارد به خریدهای درون برنامه‌ای و بسیاری دیگر از ویژگی‌های این سرویس دست پیدا کنند.

مزایا گیفت کارت نینتدو سوییچ :

. اولین مورد از ویژگی‌های گیفت کارت نینتندو سوییچ این است که اگر با بازی‌های دیجیتالی آشنایی داشته باشید، می‌دانید که در بعضی از قسمت‌های بازی، مراحل بازی قفل می‌شود و نیاز به خرید مواردی برای ادامه‌ی بازی دارد؛ با استفاده از گیفت کارت نینتندو سوییچ می‌توان به راحتی و با شارژ اعتبار گیفت کارت خود، قابلیت‌های پریمیوم را خریداری نمود.

. دومین مورد این است که باید بدانید با داشتن این گیفت کارت می‌توانید بازی‌های آنلاین و گروهی را تجربه کنید.

. سومین مورد این است که خرید گیفت کارت نینتندو سوییچ بر اساس واحد پولی دلار می‌باشد و به راحتی با تغییر آی پی کشور خود (به دلیل تحریم‌ها) می‌توانید آن را خریداری کنید.

. چهارمین مورد این است که با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید بسیاری از بازی‌های نوستالژیک مانند سوپر ماریو که همه‌ی ما با آن آشنایی داریم را در دسترس داشته باشید..تمامی حقوق این وبسایت متعلق به وب سایت بینهایت کالا است