نماد الکترونیک

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال فوری

گیفت کارت 60 یوسی پابجی آمریکا

Pubg Gift Cards 60UC

دسته بندی :گیفت کارت پابجی

1
دلاری

قیمت : 30,000تومان

گیفت کارت پابجی چیست و چه کارایی دارد؟

پابجی موبایل یکی از معروف‌ترین بازی‌های موبایلیه که در سبک بتل رویال هستش و با بازی‌هایی مثل فورتنایت و کال آف دیوتی رقابت می‌کنه. با استفاده از گیفت کارت پابجی موبایل و شارژ یوسی با گیفت کارت می‌تونید با هیجان بیشتری این بازی جذاب رو تجربه کنید.

برای استفاده از بازی پابجی شما باید حساب کاربری داشته باشید و این بازی را خریداری کرده باشید. تا زمانی که اکانت شما شارژ نداشته باشد امکان انجام بازی را ندارید.برای شارژ کردن اکانت پابجی می‌توانید با خرید گیفت کارت پابجی این کار را انجام دهید.

شما با خرید گیفت کارت پابجی می‌تونید رویال پس پابجی موبایل رو خریداری و یا اکانت پابجی خودتون رو الایت کنید. شاید بپرسید خب اگه گیفت کارت پابجی موبایل تهیه نکنیم نمی‌تونیم بازی کنیم؟ چرا می‌تونید؛ ولی وقتی گیفت کارت پابجی تهیه می‌کنید و اقدام می‌کنید به خرید رویال پس پابجی موبایل، می‌تونید از خدمات بیشتری استفاده کنید؛ مثلا اسکین‌های جذاب تری رو دریافت کنید، اسکین‌های متنوع برای اسلحه‌ها و جوایز ارزنده‌تری رو به ازای انجام ماموریت‌ها دریافت کنید که به روند رو به رشد شما تو بازی کمک میکنه.تمامی حقوق این وبسایت متعلق به وب سایت بینهایت کالا است