اپل واچ سری 6 دارای حسگر سنجش اکسیژن خون است

2020-08-01 08:27:25

اپل در نظر دارد سپتامبر سال جاری خانواده آیفون 12 و ساعت هوشمند جدید اپل واچ سری 6 را معرفی کند. تمامی این محصولات جدید دارای ویژگی جدید و طراحی بهبودیافته نسبت به نسل قبل هستند.

 

تاکنون شایعاتی درباره سری آیفون 12 کسب کردیم و حال قرار است درباره ساعت هوشمند اپل واچ سری 6 اطلاعاتی کسب کنیم.

 

اپل واچ در حال حاضر دارای چندین حسگر نظارتی از قبیل سنسور ضربان قلب، ECG و چندی دیگر است. به تازگی وب سایت DigiTimes در گزارشی مشخص کرده که اپل قصد دارد در ساعت هوشمند اپل واچ سری 6 قابلیت سنجش اکسیژن خون به کار گیرد.

 

اگر چنین ویژگی را در اپل واچ سری 6 شاهد باشیم، باید این ساعت را نمونه کامل تر اپل واچ سری 5 به حساب آورد. در اوایل سال 2020 هم شواهدی از طریق سورس کدهای iOS 14 بدست آمد که نشان می داد در نسل بعدی ساعت هوشمند اپل حسگر سنجش اکسیژن خون وجود دارد.

 

سنسور سنجش اکسیژن خون ویژگی جدیدی نیست و ما مدتهاست که این ویژگی را روی ساعت های مختلف تجربه کردیم. اما گاهی این حسگرها درست عمل نمی کنند و نتایج دقیقی ارائه نمی دهند.

 

به طور کلی باید بیان داشت که حسگر سنجش اکسیژن خون اگر آماری کمتر از 80 درصد ارائه دهد یعنی وضعیت چندان خوب نیست. همچنین به کمک این سنسور نظارتی می توان عملکرد مغز و قلب را بهتر سنجش کرد.

 

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود شرکت اپل چه برنامه ای برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود در نظر گرفته و آیا شاهد یک ساعت ارتقایافته هستیم یا خیر.

 

شایان ذکر است پیشتر شایعه شد اپل واچ سری 6 شباهت کاملی به ساعت اپل واچ سری 5 دارد و بیشتر در بخش سخت افزاری و نرم افزاری دست خوش تغییراتی قرار خواهد گرفت.

 

در هر صورت باید منتظر ماند تا در رویداد ماه سپتامبر برنامه اپل چیست.

 

مقالات مرتبط

  • تهران: میرداماد- بازار بزرگ -پلاک ٤٥٠- واحد ١١٣ ادارى مشهد: احمد آباد -بلوار رضا -بین رضا ۱۰ و ۱۲ - پلاک ۱۰۵
  • 308 04 04 0912
  • 2404 - 9101 - 021
  • binahayat.binahayat@gmail.com
  • binahayatkala

فروشگاه بینهایت، فروش انواع محصولات اپل، لوازم جانبی و اکسسوری های خاص. فروش و پخش گیفت کارت و اپل آیدی آیتونز با کمترین قیمت.


اخبار

اخبار اپلی

اخبار دنیای بازی و کنسول

اخبار فیلم و سریال

اخبار فناوری های جدید

بررسی محصولات

مقایسه محصولات

آخرین بروزرسانی ها

آموزش

آموزش آیفون

آموزش اپل واچ

آموزش آیپد

آموزش مک

آموزش

استفاده از گیفت کارت

اپلیکیشن

گالری

تریلر بازی

تریلر فیلم

نقد و بررسی

والپیپر


Copyright © 2020binahayatkala. All rights reserved.